Техніка

Успішність та якість землеробства значним чином залежать від технічного обладнання господарства. Компанія «Арніка» повністю забезпечена сучасною технікою для ведення ефективного органічного землеробства. У виробництві ми поєднуємо традиційні методи із новітніми технологіями. Для цього ми використовуємо унікальну техніку таких світових виробників.

John Deere

(Трактори, комбайни, сівалки)

Challenger MT865c

(Трактори)

Haldrup C-85

Great Plains

(Сівалки, культиватори, важкі борони/)

Einböck

(Просапні культиватори, штригель борони)

Horsch

(Культиватори)

Kuhn

(Прес-підбирачі, гребки, дискові борони)

McFarlane

(Важкі борони)

Lemken

(Плуги)

Ford

(Вантажівки)

Ми маємо власну сервісно-ремонтну службу та необхідні потужності для своєчасного якісного технічного обслуговування й поточного ремонту усіх наявних одиниць техніки. Окрім того, за необхідності ми користуємося послугами авторизованих сервісних центрів відповідних виробників. Тому весь технічний парк компанії «Арніка» завжди перебуває у робочому стані та повній готовності.

Важливою умовою під час добору техніки є її відповідність усім стандартам органічного виробництва. Перед початком роботи техніка проходить перевірку на несправності, наявність пошкоджень чи інші дефекти, які можуть негативно вплинути на якість виконання процесів або продукцію.

Перед початком роботи, під час переїзду з конверсійних полів на органічні, після закінчення збирання врожаю з буферних зон уся техніка проходить обов’язкову очистку. Також усі види техніки обладнані GPS-навігаторами, що дозволяє фіксувати будь-які її переміщення.