Наша місія

Наша місія – створити в Україні розвинену еко-систему органічного бізнесу, яка об’єднає дослідників, виробників, переробників, логістів і трейдерів органічної продукції.

Ми не просто вирощуємо екологічно чисту продукцію, а й створюємо ефективне сучасне органічне виробництво. Наша команда розробляє нові технології, експериментує та шукає найефективніші рішення отримання стабільного та високого органічного урожаю, його зберігання, переробки й доставки із найсуворішим дотриманням усіх органічних стандартів.

Наша візія

Для нас органіка — це не просто прибутковий напрямок агробізнесу. Це філософія, за якою ми живемо. Щодня наша компанія працює для того, щоб органічне виробництво як у компанії, так і в Україні розвивалося й виходило на новий якісний рівень.

Ми прагнемо стати найбільшим органічним агрохолдингом в Україні та Європі, бути лідером в органічному землеробстві. Для цього ми створюємо та впроваджуємо інноваційні технології, залучаємо до роботи науковців, на світовому ринку активно представляємо компанію та Україну як виробника якісної органічної продукції.

Ми бачимо себе утворюючою ланкою української еко-системи органічного бізнесу. Об’єднуємо навколо себе інших дослідників, виробників і переробників органічної продукції, відкрито ділимося власними напрацюваннями. Спільно з партнерами ми виводимо Україну в авангард органічного землеробства у світі.

Цінності

Рослина

Сталий Розвиток: ми постійно розвиваємося, поєднуючи реалізацію стратегії ефективного та прибуткового бізнесу з усвідомленням своєї соціальної відповідальності — зберегти нащадкам здорове довкілля та родючість українських земель. Діяльність нашої компанії спрямована на розширення і процвітання економічних можливостей в органічному виробництві, підвищення добробуту всіх учасників екологічної системи та об’єднання зусиль заради захисту навколишнього середовища.

Відкритість та Прослідковуваність: ми максимально відкриті для партнерів, сертифікаційних органів і споживачів. Усі стадії та напрямки органічного виробництва й обліку є доступними для наших партнерів, тому вони можуть бути впевненими у гарантованій якості та екологічності нашого органічного продукту. Ми фіксуємо всі етапи й процеси органічного виробництва, внутрішню логістику органічної продукції — від насіннєвого матеріалу до розфасованого органічного продукту.

Якість: ми виробляємо органічну продукцію преміум-якості для найвибагливіших споживачів із дотриманням найсуворіших світових органічних стандартів. Система контролю якості органічного виробництва налаштована на постійний контроль ключових бізнес-процесів у компанії.

Інноваційність: ми постійно шукаємо нові шляхи у виробництві якісної органічної продукції, відроджуємо українські традиції ведення органічного землеробства, поєднуючи їх із сучасними технологічними розробками.

Партнерство: ми створюємо тривалі взаємовигідні стосунки з усіма учасниками органічного ринку України та світу. Бачимо навколо себе не конкурентів, а партнерів-однодумців, разом із якими розвиваємо ефективні органічні агротехнології, робимо планету чистішою та змінюємо світ на краще.