Фасування, маркування, облік

Фасований біг-бег

Фасування

Готову продукцію ми фасуємо у біг-беги місткістю в 1 т. Під час фасування зерна з кожного біг-бега представник нашої лабораторії якості відбирає проби на дослідження фізичних показників (вологості, чистоти, наявності зернових та олійних домішок, шкідників тощо). Тільки після отримання задовільних результатів досліджень готовий промаркований біг-бег потрапляє на зберігання до складу.

Призначення біг бегу штрих-коду та внесення його в електронну базу

Маркування

Продукція, котра зберігається насипом, маркується ярликом, який містить інформацію про кількість продукції, культуру, сорт, поле, де вона була вирощена, а також про підприємство-виробника.

Розфасована у біг-беги готова продукція маркується за допомогою штрих-кодування. Завдяки інформації, яка зашифрована у штрих-коді, ми маємо можливість простежити всі процеси, яким піддавалася продукція від поля до біг-бега та його подальший шлях, а також дізнатися якісні показники, визначені працівниками нашої лабораторії.

Промарковані біг-беги з продукцією доставляються до складу зберігання на спеціально підготовленій та очищеній техніці.

Упорядкування біг бегів на складах, по партіям відправки

Облік та контроль

Усі процеси фасування, маркування та переміщення продукції між складами контролює спеціальна служба обліку, котра збирає та вносить до електронної бази інформацію щодо кожної одиниці продукції. Система чіткого онлайн-обліку дає змогу гарантувати якість і простежуваність усієї виробленої продукції, тому під час відправки Клієнту ми надаємо вичерпні дані щодо продукції з кожного біг-бегу.

Внутрішні органічні інспектори регулярно й ретельно контролюють стан складів, очищення техніки та обладнання, облік і маркування органічної продукції, процес відбирання проб для аналізів, пломбування та відвантаження біг-бегів й усі інші вимоги органічних стандартів.

Документування операцій з органікою

В органічному виробництві надзвичайно важливо вести документаційний супровід будь-яких операцій. Кожне господарство «Арніки» веде такі документи:

1

Історія полів, яка містить інформацію про обробіток поля, посіви та усі засоби, які вносилися на полі щонайменше упродовж останніх трьох років.

2

Польовий журнал на кожну ділянку землі, у який вносять інформацію про всі проведені операції,посів культур, обробіток, збір урожаю. Водночас у журналі також вказують дату і час проведення операції, яка техніка виконувала операцію, прізвище та ім’я оператора.

3

Карта полів і план сівозміни, де вказано усі площі посівів, назви культур тощо. Також на карту полів наносять ділянки поля з позначенням можливого ризику перенесення з боку сусідніх полів, господарства, схеми виробничих приміщень.

4

Акти очисток техніки, сушильно-очисного обладнання та складів (якщо такі є в господарстві).

5

Документи з інформацією про всі переміщення органічної продукції у межах та поза межами господарства.

6

Договори про купівлю органічного насіння із результатами аналізу в лабораторії сертифікаційного органу, включно з усіма квитанціями.

7

Накази на формування транспортних партій.

8

Результати всіх лабораторних досліджень.

9

Контракти на продаж органічної продукції, включно з усіма товаросупровідними документами та квитанціями.