Відвантаження та митне оформлення

Компанія «Арніка» усю органічну продукцію реалізує за кордон. Нині у нас налагоджено експорт до Німеччини, Швейцарії, Австрії, Польщі, Нідерландів, Нової Зеландії та США. Зважаючи на великі обсяги експорту, маємо добре розвинений логістичний центр. Значну частину своєї продукції відвантажуємо залізничним транспортом у критих вагонах, контейнерах, автомобільним транспортом та авіатранспортом. Ми піклуємося про комфорт наших клієнтів, тому здійснюємо відвантаження тим способом, який буде найбільш зручним для покупця.

Кожна партія перед поставкою проходить низку експертиз. Першим етапом перевірки якості продукції є аналіз у німецькій лабораторії, на підставі висновків якої «Органік Стандарт» видає дозвіл на експорт (експортний сертифікат).

Лабораторія компанії «Арніка» також перевіряє кожну партію на відповідність вимогам державних стандартів України та видає відповідний сертифікат якості на кожну транспортну одиницю.

Отримавши всі необхідні документи та дозволи, ми в присутності представників покупця, сертифікаційного органу «Органік Стандарт» і Держпродспоживслужби завантажуємо продукцію у транспорт, після чого формуємо пакет документів і відправляємо на митницю для митного оформлення. На митниці інспектор оглядає транспортний засіб і продукцію, перевіряє документи та оформляє вантажну митну декларацію. Після оформлення продукція прямує до покупця.