Територіальні громади та пайовки

Здійснюючи свою діяльність у сільській місцевості, «Арніка» з усією відповідальністю ставиться до благополуччя регіонів своєї присутності.

Велика частина наших соціальних активностей структурована, виходячи із потреб територіальних громад.

Ми тримаємо активну соціальну позицію компанії, котра полягає в гармонійному співіснуванні, взаємодії та постійному діалозі із суспільством, участі у вирішенні найгостріших соціальних проблем: ми вкладаємо власні кошти у підтримку шкіл, дитячих садочків, ФАПів, закладів культури та спорту, ремонт сільських доріг, газифікацію тощо.

Упродовж усієї нашої економічної історії вже стали звичними продуктові кошики для ветеранів ВВВ, подарунки першокласникам і випускникам до Дня Знань, солодощі дошкільнятам та школярам до Дня святого Миколая тощо.

Також на забезпеченні «Арніки»:

  • 1 Боксерський клуб «Атака», вихованці якої постійно посідають призові перші місця на обласних поєдинках, один, до речі, — призер України;
  • 2 Рекреаційний клуб «Іпполар», на базі якого проводилися курси іпотерапії (катання на конях) для дітей, хворих на дитячий церебральний параліч (ДЦП);
  • 3 Будинок для самотніх людей похилого віку;
  • 4 Оскільки в нашій країні відбуваються військові дії, «Арніка» активно допомагає волонтерським організаціям, котрі займаються забезпеченням Збройних сил України;

Лише за останні роки на соціальний розвиток населених пунктів, де компанія орендує землю, було спрямовано близько десяти мільйонів власних обігових коштів.

Особлива увага приділяється співпраці з партнерами — власниками земельних паїв.

Одним із підтверджень належного партнерського ставлення є те, що кожного року збільшується розмір орендної плати за землю — у 2016 році вона становила близько 10 відсотків від вартості.

Також є можливість отримати наперед кошти за паї, пропонується розширений ряд продукції, котрою можна отримати орендну плату, існують додаткові бонусні виплати.

На пільгових умовах надаються послуги з обробітку присадибних ділянок, і ми постійно працюємо над покращенням якості обслуговування — для цього оновлюємо парк спеціальної техніки.

Для ведення відкритого й активного діалогу з місцевими громадами ми використовуємо наступні канали комунікації:

Арніка Часопис. Випуск №3 (березень 2017)

Випуск корпоративної газети «Арніка Часопис» та її розповсюдження між працівниками та пайовиками «Арніки». У щомісячному виданні до уваги читачів інформація про діяльність і розвиток Агропромислової групи, трудові відносини,  участь у громадському житті, наші соціальні проекти.

Переглянути Завантажити

Гаряча телефонна лінія для пайовиків. Кожен бажаючий може звернутися до нас із запитанням і отримати компетентну відповідь.

0 800 40 10 50